Collection: Fresh Produce

79 products

All prices are subject to change depending on changes to wholesale prices

  • Asparagus (bunch)
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocado
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Cavendish
    Regular price
    from $1.00
    Sale price
    from $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Basil -bunch
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beetroot
    Regular price
    from $1.20
    Sale price
    from $1.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bok Choy- bunch
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli (per head)
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccolini (bunch)
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Button Mushrooms
    Regular price
    from $4.00
    Sale price
    from $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Capsicum Yellow (each)
    Regular price
    $2.30
    Sale price
    $2.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots
    Regular price
    from $0.75
    Sale price
    from $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cauliflower
    Regular price
    from $3.50
    Sale price
    from $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celery
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chat Potatoes (washed)
    Regular price
    from $2.25
    Sale price
    from $2.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chives (Bunch)
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coriander (bunch)
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Daikon (Chinese Radish) Each
    Daikon
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dill (bunch)
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dutch Carrots (bunch)
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggplant
    Regular price
    from $6.00
    Sale price
    from $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eschallots (french shallots)
    Regular price
    from $0.80
    Sale price
    from $0.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fennel Bulb (each)
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic whole head (each)
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ginger
    Regular price
    from $4.50
    Sale price
    from $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Granny Smith Apple (each)
    Regular price
    $1.20
    Sale price
    $1.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapefruit (each)
    Regular price
    $2.80
    Sale price
    $2.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes (black muscat)- 500gr
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Capsicum (each)
    Regular price
    $1.65
    Sale price
    $1.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green long chilli (100gr)
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honeydew melon
    Regular price
    from $3.50
    Sale price
    from $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kale (Bunch)
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwi fruit (each)
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lebanese Cucumbers (each)
    Regular price
    $2.80
    Sale price
    $2.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Leek (bunch)
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon (each)
    Regular price
    $1.20
    Sale price
    $1.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemongrass (each)
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce
    Regular price
    from $2.50
    Sale price
    from $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Limes (each)
    Regular price
    $2.30
    Sale price
    $2.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mint (bunch)
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mushrooms Enoki (bunch)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out